OTOMATİK ENDÜSTRİYEL KAPILAR

Otomatik Endüstriyel Kapı İstanbul

Bir çok farklı kapı tipinin olması malzeme ve kullanım alanlarının farklı olmasından kaynaklıdır. Otomatik endüstriyel kapı modelleri ise tam da alanlarına uygun özelliklerde yapılmaktadır. Kapı modelleri üretilirken kullanılacağı alanlar büyük oranda bellidir. Uygun kapıyı önerilen yerlerde kullanmanız çok daha fazla verim almanızı sağlar. Otomatik endüstriyel kapı modellerinin de tavsiye edilen alanlarda kullanılması maksimum seviyede performans alınmasına yol açar. Endüstriyel kapı İstanbul firması olarak sizler için en kaliteli hizmet sunmak Fildoor Otomatik Kapı Sistemleri olarak görevimizdir. Endüstriyel Seksiyonel Kapı üretimi ve satış sonrası desteklerimizle otomatik endüstriyel kapı sektöründe İstanbul’da bir numarayız.

Otomatik endüstriyel kapı modelleri genelde endüstriyel alanda kullanılır. Genel yapısı itibari ile bu alana çok uygundur. Fabrikalarda sıklıkla tercih edilen bir kapı türüdür. Fabrika türü yerler genelde insan ve taşıt trafiğinin yüksek olduğu yerlerdir, dolayısıyla kullanılan kapının da bu durumu göz önünde tutarak üretilmesi gerekir. Otomatik endüstriyel kapı modellerinin fabrikalarda kullanılmasından ötürü bir çok ek özelliğe sahip olması gerekir. Fabrikalarda güvenlik çok önemli bir yer teşkil eder. İnsan trafiği ve araç trafiğinde kullanılan halat kopma, yay kırılma, pnömatik emniyet sistemi, emniyet fotoseli, personel kapısı emniyet switchi ile güvenliği her zaman en üst seviyede tutmamıza imkan sağlar.

Otomatik endüstriyel kapı modelleri fabrikalardaki güvenlik hassasiyetinin önemini bilerek üretilir. Olası tehlike durumlarında önlemlerin uygulanabilmesi için kapıdan sorumlu veya yetkili kişiye bilgilendirmelerin yapılması gereklidir. Otomatik endüstriyel kapılar ısı ve toz yalıtımı sağlamakta çok başarılıdır. Isı ve toz izolasyonunu sağlamasının yanında çok da uzun ömürlüdür. Ürünlerin önerilen kullanma şartları dışında kullanıldığında ömürlerinin biraz daha kısaldığını kimi zaman hayatımızda da gözlemleriz. Endüstriyel kapılarda belirli kullanma ve bakım kuralları olan kapılardır. Önerilen kullanma koşullarına uygun şekilde kullanılırsa gayet uzun ömürlü olacaktır.

Otomatik endüstriyel kapılar kullanıldıkları yer itibari ile genelde büyük ebatlarda üretilmektedir. İstenilen ebatlarda üretilir. Kullanım alanları sadece fabrikalar ile sınırlı değildir. Garaj kapıları, hangar kapıları vb büyük yapılarda da otomatik endüstriyel kapı tercih edilir. Ayrıca bu kapıların görüş özelliği sağlaması sayesinde firmalar kullanım konusunda hiç tereddüt etmezler.

Üretim yapılan alanlara yetkisiz personellerin girmesini de yine otomatik endüstriyel kapılar engellemektedir. Yani sadece bina giriş çıkışlarına değil belirli üretim alanlarını da birbirinden ayırmak için endüstriyel kapılar kullanılabilir. Isı ve toz sızdırmazlığı sayesinde departmanlar arası herhangi bir soruna yol açmamaktadır. Poliüretan dolgulu çelik veya alüminyum kaplı olması emniyetini bir kat daha arttırmaktadır. Otomatik endüstriyel kapılar garajlarında vazgeçilmezleri arasındadır. Garaj giriş çıkışlarının güvenliğini büyük ölçüde sağlar. Hangar, büyük depo gibi yerlerinde endüstriyel kapı tercih ettikleri görülür. Uygulanacak alana göre üretilmesi herhangi bir ebat problemine mahal vermeden sonuç alınmasına neden olur.

Otomatik Endüstriyel Kapı Fiyatları

İstanbul Otomatik endüstriyel kapı fiyatları firmaların net olarak varsayım üzerinden verebileceği fiyatlara bağlı değildir. İhtiyaç duyulan özelliklerdeki bir endüstriyel kapının fiyatının belirlenebilmesi için bir çok farklı değişkenin bilinip fiyatlandırmanın ona göre yapılması gerekir. Otomatik endüstriyel kapı fiyatları İstanbul içerisinde profesyonel bir ekip tarafından düzenlenmelidir. Alanında profesyonel ekibimiz sizin için en uygun endüstriyel kapı fiyatını size iletebilmek için hassasiyetle çalışır.

Otomatik endüstriyel kapı fiyatları hakkında daha fazla bilgi için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz. İletişim esnasında çok daha sağlıklı bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Uzman ekibimiz ücretsiz keşif ve destek konusunda size yardımcı olacaktır. Otomatik endüstriyel kapı fiyatı, kapının uygulanacağı yere göre özel olarak belirlenebilir. Belirlenecek alanın ebatları fiyatlamada çok önemli bir yer tutar. İstenilen ebatta üretilebilen endüstriyel kapılar ebatlarına göre de fiyatlandırılabilir. Ayrıca kapı için istenilecek ek özelliklerde fiyat aralığını değiştirebilecek etkenlerdir.

Otomatik Endüstriyel Seksiyonel Kapı Tamiri İstanbul

Otomatik olan yani motorlu olan tüm kapı modellerinde kapı motorunun arıza yapması ihtimaller dahilindedir. Bu nedenle hizmet olarak Otomatik endüstriyel kapı tamiri İstanbul içerisinde ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir.

İstanbul Endüstriyel kapı tamiri hizmetleri veren firmalar arasında Fildoor Otomatik Kapı Sistemleri, profesyonel ekipmanlar ve uzman personel desteği ile bu işlerin bir numarası olarak sizlere bir telefon uzaktadır.

Otomatik Endüstriyel Kapı Sistemleri İstanbul, Endüstriyel Kapılar, Endüstriyel Kapı, Endüstriyel Kapılar Fiyatları, Endüstriyel Kapılar Servis, Endüstriyel Kapılar Ankara, Endüstriyel Kapılar İstanbul, Otomatik Endüstriyel Kapı Kocaeli, Otomatik Endüstriyel Kapı Gebze, Otomatik Endüstriyel Kapı İzmit, Otomatik Kapı Derince, Seksiyonel Kapı Körfez, Seksiyonel Kapı Gölcük, Seksiyonel Kapı  Adapazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir